Szukasz solidnego ubezpieczenia w korzystnej cenie? Potrzebujesz pożyczki? Nie mogłeś trafić lepiej.

Proponuje ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne, ubezpieczenia dla nieruchomości oraz pakiety OC i AC. Nasza oferta to pakiety indywidualne i firmowe. Doradzam również w kwestii doboru oferty kredytowej, oraz pożyczek zarówno tych krótko jak i długoterminowych.

OFERTA

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie ubezpieczeń, kredytów oraz pożyczek zarówno krótko jak i długoterminowych. 

Kredyty

Zajmuje się kredytami skrojonymi na Twoje potrzeby

Pożyczki

Pilnie potrzebujesz gotówki ? Pomogę uzyskać Ci odpowiednią kwotę 

Ubezpieczenia

Znajdę dla Ciebie najbardziej optymalne rozwiązanie ubezpieczenia

WSZYSTKIE RODZAJE UBEZPIECZEŃ I WIODĄCE TOWARZYSTWA W JEDNYM MIEJSCU

PEŁNA ANALIZA POTRZEB

SZEROKA GAMA PRODUKTÓW

Jeśli zależy Ci na prowadzeniu spokojnego życia, bez konieczności zamartwiania się o to, co może spotkać Twój samochód, firmę czy dom – skontaktuj się z nami. Nasi doradcy dołożą wszelkich starań, aby znaleźć polisę w pełni dostosowaną do Twoich potrzeb, abyś po opuszczeniu naszego biura czuł się w pełni usatysfakcjonowany. Czekamy na Ciebie w jednym z biur.

Bogata oferta obejmuje m.in. ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenia nieruchomości, ubezpieczenia dla firm, OC i AC dla pojazdów czy ubezpieczenia turystyczne. Przyjdź, zapytaj, porozmawiaj. Zaufaj nam, by nie martwić się o jutro.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie we współpracy z wiodącymi na rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi, pozwoliło nam wypracować nieszablonowe podejście do Klienta oraz ceny, które okazują się bezkonkurencyjne w naszym regionie.

Dlaczego Warto nam zaufać ?
ZADOWOLENIE KLIENTÓW 100%

ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE NAJKORZYSTNIEJSZĄ OFERTĘ NA RYNKU

NASI PARTNERZY

Oferujemy produkty wiodących w branży towarzystw ubezpieczeniowych. Pokaźna liczba Partnerów oznacza dla Ciebie nie tylko możliwość wybrania oferty ubezpieczeniowej w korzystnej cenie, ale także w wielu różnych wariantach. Dzięki wieloletniej współpracy z renomowanymi firmami ubezpieczeniowymi możemy pochwalić się licznymi nagrodami i wyróżnieniami, które są gwarantem najwyższej jakości obsługi. Jesteśmy wśród najlepszych.

 
KONTAKT
+1 800 755 600

Szkolna 46, Kraków 98-019
@ test.test.pl
Tel: 123-457-897